SPAM

Wiadomo o co chodzi. Tutaj możecie spamować, umieszczać reklamy swoich blogów, informacje o nowych rozdziałach i wszystko inne co tutaj się nadaje.

187 komentarzy:

 1. Oto blog mojej koleżanki:
  http://cierpisz-bo-kochasz.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja z całkiem inna sprawą.
  Będziesz dalej blogować po 30 Października?
  Czy może te opoiwiadnie będzie pojawiac się jak te co kilka tygodni ? :)
  Wiem, że to zostało przesunięte z powodu jakiegoś testu ,a le pytam tak z ciekawosci ! Super blog! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. [SPAM]
  Anioły od wieków stoją przy nas i obserwują. Patrzą na to co dobre, ale i na to co złe. Są skłonne otworzyć bramy Raju przed każdym, kto się do nich zgłosi i zgodnie ze swą mądrością udzielają różnych łask. Najlepszym, absolutnie utalentowanym i obdarzonym godną podziwu lekkością pióra, wręczają złote lub platynowe szarfy, by jaśnieli przykładem. Innym, nieobdarzonym przez los tak wspaniałym talentem, dają liczne rady i zwykłe, czarne szarfy. Są one znakiem, że ktoś coś próbuje, czegoś chce się nauczyć, ale daleka droga jeszcze przed nim. Na razie nie jest w stanie jaśnieć niczym gwiazda nad anielskim orszakiem, ale w przyszłości... Kto wie?
  Chcesz się przekonać, na którą szarfę zasłużyłeś? Czy powinieneś jaśnieć nad innymi, czy może z zazdrością spoglądać na tych, którzy u góry tworzą swe arcydzieła w blasku platyny? Zgłoś się! Chętnie przyjmiemy Cię w bramach Raju:
  http://raj-ocen.blogspot.com

  Anieli chętnie przyjmą w swe szeregi braci i siostry (rekrutacja otwarta).

  OdpowiedzUsuń
 4. Nefilim, to tajna organizacja pozarządowa zrzeszająca najwybitniejszych informatyków i hakerów z całego świata. Jej celem jest kontrolowania przepływu wszystkich tajnych i poufnych informacji na całym świecie. To właśnie Ci ludzie, nazywani Nefilimami, zapobiegają zamachom bombowym, powstrzymują wybuchy wojen i robią wszystko, co w ich mocy, by powstrzymać pogłębiający się kryzys gospodarczy.
  Jednej grupie Nefilimów, pod przewodnictwem młodej Polki, Lukrecji Zamoyskiej zostaje powierzone specjalne zadanie. Kobieta ma zająć się werbowaniem młodych, kreatywnych ludzi i złożeniem zespołu, który będzie w stanie stworzyć sztuczną inteligencję, oraz wykreować coś, o czym marzono od czasu zdominowania świata przez komputery i internet.
  Lukrecja ma stworzyć "prawdziwy" wirtualny świat, do którego będzie można przenieść swoją świadomość, w którym będzie można odczuwać wszystkimi zmysłami, który mógłby stać się zastępstwem świata rzeczywistego.

  Tytus, młody mężczyzna, student informatyki Politechniki Warszawskiej jest pod ogromnym wrażeniem swojego nowego wykładowcy - Lukrecji Zamoyskiej - pięknej, zmysłowej kobiety o wielkiej charyzmie.
  Kiedy mężczyźnie udaje się podołać jednemu z zdań postawionych przez Lukrecję, jego życie zmienia się całkowicie. Staje się on jednym z Nefilimów. Jakby tego było mało między nim, a ponętną panią profesor nawiązuje się namiętny romans.
  Tytus czuje się, jakby złapał samego Pana Boga za nogi. Szkoda, iż zapomina o tym, że władcy lubią tylko tych, którzy są im przydatni i tylko tak długo, dopóki ich potrzebują.

  http://nefilimowie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. http://jestes-moim-swiatem.blogspot.com/

  Zapraszam! Dopiero zaczynam. :) Pierwsza część już niedługo..

  Vanessa Martin - 14-letnia uczennica nowojorskiej szkoły, pochodzi z biednej rodziny, dwa lata temu straciła brata.

  Christopher Knight - 15-letni chłopak z nowojorskiej szkoły, należy do elity najpopularniejszych osobników tejże placówki; ma młodszą rok siostrę, która także tam uczęszcza. Razem z przyjacielem, któremu na imię James, wywraca szkołę do góry nogami, wywijając rozmaite numery.

  Dwa różne światy. Ona jest dla niego nikim, on dla niej też. Do czasu...

  OdpowiedzUsuń
 6. Radosna muzyka dobiegająca z karczmy, gdzie wszyscy bawią się, spijając pitny miód i słuchając opowieści najznamienitszych bardów, uderzania młota o rozgrzany do czerwoności metal w kuźni, brzdękania mieczy strażników na placu ćwiczebnym, rżenie koni w stajni i wiele innych miłych dla ucha odgłosów, dobiegających zza otoczonego murem XIV-wiecznego miasteczka zachęca, by przejść przez bramę wjazdową i zamieszkać tu na dłużej. Malownicze pola, które latem złocą się od zboża i zielenią od rożnych roślin uprawnych, duże Jezioro Neiljańskie, w którym można zanurzyć się, zapominając o problemach, las Lig Num, który skrywa wiele tajemnic - możesz stać się częścią tego wszystkiego, zostając nowym mieszkańcem Arghal.
  Bądź strażnikiem, barmanką czy zwykłym rybakiem prosto z XIV wieku! Możesz wcielić się w rolę dziecka, dorosłego, a nawet staruszki lub dziadka. Użyj wyobraźni i zaplanuj, jak będzie wyglądało Twoje gospodarstwo czy sklep. Hoduj kury, krowy, kozy, sprzedawaj dżem truskawkowy własnej produkcji!
  To miejsce czeka właśnie na Ciebie! Sprawdź → Arghal

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdecznie zapraszam na nowego bloga o Harry Potterze.
  smack-of-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedy Emily Wright dowiedziała się, że wraz z rodziną musi wyprowadzić się z ukochanego miasta, wszystko straciło dla niej sens. Dziewczyna z trudem odnajduje się w nowym miejscu. Swoim charakterem i stylem zupełnie odstaje od reszty. Wszyscy w szkole traktują ją jako wyrzutka. Podczas, gdy Emily powoli zaczyna oswajać się z otoczeniem, dziwne przypadki wstrząsają całym miastem. Coś sieje totalne spustoszenie w Gothville. Zaczynają ginąć ludzie, a po północy nikt nie wychodzi już z domu. Czy Emily odnajdzie się w nowym miejscu? Jak poradzi sobie z czyhającym niebezpieczeństwem? Kto okaże się wrogiem, a kto prawdziwym przyjacielem? Jakie przeznaczenie jest jej pisane? Dowiesz się tylko wtedy, gdy wtargniesz w ten świat, świat w którym każda minuta ma znaczenie, a po ulicy kręcą się nie tylko zwyczajni śmiertelnicy...

  http://godziny-strachu.blogspot.com/

  PS. Najmocniej przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Proszę o informowanie o kolejnych działach, a tymczasem zapraszam do siebie :) Dopiero zaczynam ^^
  http://krwawy-podarunek.blogspot.com/
  Brytyjka zamieszkująca Warszawę tuż przed wybuchem II Wojny Światowej i jej krewniak z tej samej ziemi, który świadomie wkracza w istne piekło to już dwa mało prawdopodobne elementy tej historii. Kolejnym jest rodzące się między nimi piękne i wielkie uczucie, które musi przetrwać realia ówczesnego świata. Jednak krwawa, pełna bólu i cierpienia wojna nie ma zamiaru nikogo oszczędzić i wszyscy odczują na swojej skórze jej skutki. Jak twa dwójka bohaterów poradzi sobie z tym co ich otacza, z ich uczuciami? Muszą próbować normalnie żyć, choć zadajmy sobie pytanie: Czy to jest możliwe, gdy każdego dnia setki ludzi spotyka śmierć?

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwaga Spam!!
  Mija 17 długich lat od pokonania Lorda Voldemorta przez Harry’ego Pottera.
  Hermiona Granger dzisiaj Weasley wciąż poszukuje swojej zaginionej córki, którą straciła przez okrutnego czarnoksiężnika.
  W dodatku sama musi uporać się z bolesną dla niej przeszłością i stratą ukochanego mężczyzny Dracona Malfoya a także nieudanym małżeństwem.
  W tym samym czasie młodziutka Megan Rayan dostaje się do Hogwartu i całe jej poukładane życie zmienia się w chwili, gdy Tiara Przydziału niespodziewanie przydziela ją do Gryfindoru, podczas, gdy jej rodzina od pokoleń była w Slitherinie.
  W dodatku w jej życiu pojawia się tajemniczy Alec, który niespodziewanie podbija jej serce a najlepszy przyjaciel Nick Weasley wyznaje jej miłość.
  Młoda dziewczyna musi borykać się z problemami przyszłości oraz przeszłości a gdy na świat wychodzą mroczne tajemnice jej rodziny nic nie jest takie jakie się zdawało.
  Chcecie wiedzieć jak znani bohaterowie poradzą sobie w dorosłym życiu?
  Jak potoczą się losy ich potomstwa?
  Jeśli na wszystkie pytanie jesteście na tak to zapraszam na trzecią odsłonę „Nieśmiertelnej miłości” pt: „Dziedziczka przeznaczenia” gdzie przyszłość przeplata się z przeszłością.
  Zapraszam serdecznie na : http://niesmiertelne-serca.blogspot.com
  Autorka z góry przeprasza za Spam. Jeśli Cię to uraziło to po prostu zignoruj. Jeśli nie wejdź i zapoznaj się z historią.

  OdpowiedzUsuń
 11. W jednej chwili jej zycie zmienilo sie nie do opisania. Stala sie najszczesliwsza osoba na swiecie. Jedno z jej najwiekszych marzen spelnilo sie z kazdym najdrobniejszym szczegolem. Byla dla kogos wreszcie wyjatkowa. Niestety stalo sie cos co dla niej okazalo sie koncem. Mysli ze go stracila... na zawsze jednak rzeczywistosc jest inna.
  amore-immortale.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Nietypowe nagłówki właśnie dla Ciebie! Brak długaśnych regulaminów, czy mnóstwa punktów do wypełnienia. Gwarantujemy miłe nastawienie, możliwość negocjacji, a ty podziel się tylko z nami swoimi pomysłami! W najnowszych notkach: Hermiona i Draco, Elena i Damon, Kristen Stewart oraz Aria Montgomery! ;)
  http://make-a-deal-with-god.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Syknęła. Czuła ból, lecz nie chciała przestać go sobie zadawać. Ktoś mógłby zapytać się „dlaczego”, lecz ona nie byłaby w stanie udzielić odpowiedzi. Kto by pamiętał smutki, które miejsce miały kilka lat temu? Za to, zapewnię chwyciłaby kartkę i napisała wiele, często sprzecznych uczuć. Nie była prostym człowiekiem, zapewnię dlatego straciła swoich przyjaciół. Jeśli znałeś ją kilka lat temu, nie poznałbyś jej dziś. Włosy stały się ciemne i jeszcze bardziej nieułożone, cera dużo bardziej blada. Makijaż niemal niewidoczny, strój niechlujny. Czy była ładna? To już kwestia gustu. Chłopcy interesowali się nią, lecz co ich tak naprawdę przyciągało? Nikt tego nie wie, nawet ona sama.
  Sens życia zatraciła około dwa lata temu [...]
  Zapraszam http://serce-samobojcy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 14. Czy wiesz, jak to jest mieć dwie twarze? Cóż, z pewnością wielu z was wie, że czasami pokazanie swojego prawdziwego oblicza, nie kończy się dobrze. Poznajcie siedemnastoletnią Noelle Lange. Dziewczynę, która niegdyś miała wszystko, a teraz, kiedy przeprowadziła się do Londynu, zaczyna od początku. Nie ma nic, a jednocześnie ma coś, czego wcześniej nie miała. Samą siebie. Kiedy nastolatka czuje, że jej życie jest idealne, a spokój nie zakłócony, lawina zdarzeń sprawi, że wszystko się zmieni. Zdrada, ból, przyjaźń, wypadek, miłość i wytrwałość. Noelle nawet nie wie, co zgotował jej los.
  Jeśli opis cię zainteresował, bo serdecznie zapraszam! :)
  http://atramentowa-milosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. W apartamencie w samym centrum Londynu zostają znalezione zwłoki młodej kobiety. Podejrzanym w tej sprawie jest znany aktor. Na jego drodze staje młoda i ambitna policjantka z Polski z piekielnie bystrym umysłem. Musi rozwiązać tą sprawę. Jak potoczą się ich losy? Sprawdź sam!
  “-Dlaczego nie chcesz mi zaufać ?- zapytał delikatnie.
  -Nie ufam mordercom -odparła ostro.
  -A co... gdybym nim nie był?
  -Oberwałbyś lufą w zęby za ten cały burdel.”

  To są dopiero moje początki i proszę o wyrozumiałość! Bardzo cenię sobie konstruktywną krytykę!
  www.milosna-wyliczanka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. [spam]
  "Za dnia zwyczajna, w nocy zaś zaradna. Ni krzty bezwzględności, ino sama słodycz."
  Stwarzanie pozorów początkowo sprawia Ani wiele przyjemności, choć z czasem staje się aż nazbyt uciążliwe. Po paru latach tułaczki pomiędzy jawą, a rzeczywistością, która zdaje się być snem, sama gubi się we własnym życiu.
  Nawicz na pozór przypomina zwyczajną, szarą myszkę, która nie widzi świata poza własnym szkicownikiem, a ołówek i kawałek białego papieru są jej jedynymi przyjaciółmi. Wbrew pozorom jej świat tak wyglądał, do czasu gdy "szef" zebrał do kupy garstkę agentów, tworząc z nich elitarną jednostkę ninja.
  Czy Ania odnajdzie się w pracy zespołowej? Czy uda jej się rozszyfrować Marcina, który swym uśmiechem potrafi oczarować cała politechnikę?
  Odwiedź http://oddech-smierci.blogspot.com/ , a może uda Ci się rozszyfrować tajemniczego "ktosia" o imieniu ALI.

  OdpowiedzUsuń
 17. SPAM! Chcesz, aby Twoją twórczość czytało się milej i płynniej? Oferuję lekką pomoc przy korekcie Twoich rozdziałów. Pozbędę się błędów ortograficznych, stylistycznych i wielu innych, przez które zawsze dostajesz niższą ocenę z prac pisemnych na "kochanym" polskim.
  ZAPRASZAM if-you-dont-believe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam na http://dusza-ognia.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Na Erze Krytyki nadeszła nowa Era!

  Zwykła, przeciętna ocenialnia, powiadasz? Może z wyglądu, ale to przecież kamuflaż jest główną bronią rosyjskich szpiegów, z którymi Issle opija każdą przegraną i wygraną, a Imloth pogrywa od czasu do czasu w pokera.
  Zapraszamy do naszego biura śledczego, gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę, przyjacielską załogę (i Shauu_). Jako organizacja na poziomie, posiadamy własnego Sherlocka i niepowtarzalnego Watsona, prawdziwych profesjonalistów, kryjących się pod niewinnymi pseudonimami. Któż by podejrzewał, że taka Psia Gwiazda wspaniale zna się na gramatyce, a do tego pomoże ci zawsze i wszędzie? Prowadzimy Wielki Nabór, poszukujemy kogoś wyjątkowego - umiejącego zakamuflować się nawet w krzakach (zupełnie jak Elaina) czy pod gazetą. Nieważne, czy jesteś po ciemnej czy jasnej stronie Mocy. Może to właśnie ty do nas dołączysz i odnajdziesz swe miejsce w szeregach tajnej agencji?

  OdpowiedzUsuń
 20. Jack - przystojny, bystry, seksowny, budzący szereg sprzecznych emocji i przy tym niesamowicie pociągający. Catherine - przeciętna dziewczyna, która postanowiła zrealizować swoje marzenia, jednak, by to zrobić musiała uciec od przeszłości.
  Historia o pożądaniu, przyjaźni i miłości. Miłości niepowtarzalnej, przepełnionej pasją, ale również cierpieniem, bo przecież “miłość to partia kart, w której wszyscy oszukują, mężczyźni - by wygrać, a kobiety - by nie przegrać".

  Serdecznie zapraszam, www.drumming-songs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. http://runbitchxd.blogspot.com/ . Proooszę wbijcie . ♥ Są tam różnego rodzaju zdj . < NIE HISTORYJKI ! >

  OdpowiedzUsuń
 22. [SPAM]
  Sny niekiedy przekazują coś więcej niż nam się wydaje. Jednak czy naprawdę mogą ukazywać przeszłość? Czy rzeczywiście można im ufać? I czy warto cofać się wstecz, zamiast skupiać na teraz i tutaj?
  Milena podświadomie zaczyna szukać odpowiedzi na te pytania. Sny, które zaczęła miewać z dniem swoich osiemnastych urodzin, coraz częściej zajmują jej myśli, nie dając o sobie zapomnieć. Czy staną się sprzymierzeńcem w rozwiązaniu tajemnic, którymi owiana jest cała jej rodzina? Czy mogą cokolwiek zmienić?
  http://mowa-snow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Bardzo bym chciała żebyś odwiedziła mojego bloga i zostawiła komentarz z opinią. Zaczęłam pisać go z przyjaciółką i nie wiemy, czy to ma dalszy sens. Proszę o opinie fachowcy, czyli Twoją :) Bardzo proszę..
  http://directblow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Zostałaś przeze mnie nominowana do Libster Blog Award. Szczegóły na moim blogu
  recenzowniamimi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. http://explore-only-judge.bloog.pl <----- Dopiero założyłam ten blog . :) Jeśli mogłabyś odwiedzić i skomentować byłabym wdzięczna . :)

  OdpowiedzUsuń
 26. http://www.application-for-a-crystal-angel-love.bloog.pl <--------- Blog z opowiadaniem .!!!! Zapraszam .!!!!

  OdpowiedzUsuń
 27. Jack - przystojny, bystry, seksowny, budzący szereg sprzecznych emocji i przy tym niesamowicie pociągający. Catherine - przeciętna dziewczyna, która postanowiła zrealizować swoje marzenia, jednak, by to zrobić musiała uciec od przeszłości.
  Historia o pożądaniu, przyjaźni i miłości. Miłości niepowtarzalnej, przepełnionej pasją, ale również cierpieniem, bo przecież “miłość to partia kart, w której wszyscy oszukują, mężczyźni - by wygrać, a kobiety - by nie przegrać".

  Serdecznie zapraszam, www.drumming-songs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. początki są zawsze trudne dlatego warto zdać się na kogoś doświadczonego proszę więc o pomoc ,jakąś radę naprawdę mi zależy zapraszam więc wszystkich wszelkie uwagi i skargi będę brała pod uwagę http://chejterkachlopkow.blogspot.com/

   Usuń
 28. Hej ;) chciałabym Cię zaprosić na nowo powstałego bloga, który czeka na opinię kogoś doświadczonego :) Mam nadzieję, że zajrzysz chodź na chwilę i zostawisz komentarz mówiący, co jest dobrze, a co nie za bardzo mi wychodzi :)
  http://marzeniazpierwszejreki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Szukasz oryginalnego szablonu na bloga? Sama bawisz się grafiką? Chciałabyś uzyskać radę od doświadczonych szabloniarzy, a może po prostu potrzebujesz inspiracji? Zapraszamy na Szablon-Centre - szabloniarnię stworzoną z myślą o Blogspotowskich blogach!
  Szablon-centre.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Jak czuje się człowiek, któremu w jednej chwili zabierają prawie wszystko, co kocha? Kiedy ludzie, których uważa za przyjaciół, odwracają się od niego i stają po stronie wroga? Co zrobi Jane, gdy znajdzie się w tej sytuacji? Jak poradzi sobie podczas wojny? W tym czasie wiele może się zdarzyć...

  zabioreciwszystko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Siedemnaście lat temu anioł o imieniu Angela oraz demon imieniem Sariel dopuścili się występku, który mógł sprowadzić do przedwczesnego zakończenia świata - oboje się pokochali, a owocem ich miłości była mała dziewczynka imieniem Ciel. Angela, podczas ucieczki, zdążyła pozostawić ją na ziemi u zaufanej znajomej, po czym została schwytana przez orszaki niebieskie wraz z współzdrajcą. Mimo że aniołowie bardzo często przeczesywali ziemię, nie byli w stanie znaleźć tej dziewczynki. Ciel dorosła - jest teraz siedemnastoletnią dziewczyną. Czy aniołowie wysłani z misją niesienia dobra światu znajdą ją i zgładzą, jak mieli zamiar zrobić to kilkanaście lat temu? Tutaj to Ty ustalasz zasady i sam zdecydujesz, jak potoczy się akcja!

  [paranormal-war.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam na Spis opowiadań – nowe miejsce, w którym możesz zareklamować swojego bloga z opowiadaniem.

  OdpowiedzUsuń
 33. Znasz może serię "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy"? Nawet jeśli nie, zapraszam Cię do siebie! Bohaterowie zaczerpnięci z książki, ale zupełnie nowa historia... Opowieść o miłości, poświęceniu, zdradzie... A przede wszystkim mnóstwo przygód herosów i świetna zabawa :D
  http://percyiannabeth.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. 21. grudnia 2012r. miał być końcem i owszem był, ale pewnej ery, a nie świata. Mimo wszystko niósł widmo Apokalipsy. Na Ziemi pojawiły się anioły, upadli wyszli z piekła, demony wyrwały się z uścisków wiecznego potępienia, hybrydy przestały się ukrywać, a stwory… tych zrobiło się jakby więcej.
  Gdzie w tym wszystkim ludzie? Większość z nich walczy o przetrwanie, nie są bowiem tak bezsilni, jak mogłoby się wydawać. Mają sojuszników w walce o terytorium, jednak jest ich niewielu w porównaniu do innych istot walczących o władzę.
  Nastał rok 2015, kto wygra walkę o rządy? Czy powróci wizja Apokalipsy? Jak długo jeszcze ludzie zdołają utrzymać resztki wolności?

  Zostań jedną z istot i przyłącz się do gry!
  Jaded

  OdpowiedzUsuń
 35. zapraszam do mnie na bloga http://myotherstoryabout1d.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Zapraszam do siebie : http://tyska-opowiesc-marzen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Kolejny rozdział na zabioreciwszystko.blogspot.com. Zapraszam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 38. Witam serdecznie!
  Jeśli jesteś osobą lubiącą dobrą zabawę i jeśli chciałabyś w łatwy sposób wejść w posiadanie nowej książki, zapraszam na
  http://swiat-magii-cm.blogspot.com/2013_02_18_archive.html do wzięcia udziału w najnowszym, III konkursie na Świecie Magii Collegium Magicae.
  Wejdź, zgłoś się, wygraj 4 tomy wspaniałej powieści Amy Meredith lub inne nagrody.
  Do zobaczenia! Mam jednak nadzieję, że tym razem u mnie :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 39. Zrecenzuj Opowiadanie zaprasza do składania zgłoszeń. Pomożemy zareklamować Twój blog.
  [ http://zrecenzuj-opowiadanie.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 40. Serdecznie zapraszam na nowo powstałą recenzalnie, na której, jak sama nazwa wskazuje, recenzujemy blogi :)Jeżeli chcesz poznać opinie kogoś innego o swoim blogu, zapraszam na:
  http://zrecenzuj-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak to jest kompletnie nie widzieć? Być zdanym jedynie na własną wyobraźnię i... inne osoby. Bo chodź chodzisz, żyjesz i oddychasz jak każdy inny - różnisz się. Biała laska stała się nieodłącznym akcesorium, bo dzięki niej nie błądzisz. Nikt nie dał ci zdolności posiadania oczu w pełnym tego słowa znaczeniu. Ale to wszystko staje się nieważne, gdy tylko na ścieżki twojego życia wkracza ktoś, kto swoim uczuciem może odwrócić wszystko do góry nogami.
  I see you in my mind's eye...

  Serdecznie zapraszam na http://yoru-ni-sasayaku.blogspot.com/ . :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Witaj, zgłosiłaś swojego bloga do oceny na krytyka-dla-odwaznych.blogspot.com, jednak nie zamieściłaś nigdzie na blogu linka naszej ocenialni. Jeżeli link nie pojawi się do 2 marca, będziemy zmuszone wystawić odmowę.

  OdpowiedzUsuń
 43. Vanessa Leto to piękna kobieta, która pracuje w policji. Doceniania przez szefów, inteligentna, bystra, uparta odważna, a przede wszystkim szczera i zasadnicza. Nienawidzi kłamstwa, lecz jej rodzina uwikłana była w sieć parszywych kłamstw na czele z Johnem, ukochanym Vanessy. Brunetka postanawia wyjechać, odciąć się od tych ludzi, którzy uważają się za jej bliskich. Jak się potoczą jej dalsze losy?
  Odwiedź koniecznie mój drugi blog, a się przekonasz. Zapraszam serdecznie,
  http://i-know-this-hurt.blogspot.com/  Cameron, Brooke, Anja, Andrew, Harrison i Kevin poznali się trzy lata temu w Los Angeles przez zbieg okoliczności. Po miesiącu każde z nich pojechało w stroją stronę, lecz po kilku latach spotykają się ponownie, aby założyć wspólną kancelarię o nazwie "AABCHK". Czy ich przyjaźń przetrwa przez trudności, które szykuje im los? Czy połączy ich coś więcej niż przyjaźń? Czy są tak naprawdę szczęśliwi? Czy są gotowi zaryzykować wszystko, aby odnaleźć siebie i swoje przeznaczenie?
  http://prawo-zycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Z czym kojarzy się Tobie kolor zielony?
  Mi z harmonią, spokojem i równowagą – każdy przynajmniej raz słyszał, że kolor zielony pomaga w odnajdowaniu spokoju.
  Więc, co powiesz na zielone oceny?
  Wejdź i sprawdź nas!
  http://zielone-oceny.blogspot.com/
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 45. Wielokrotnie miałeś ochotę przeczytać coś dobrego, ale na blogowych katalogach gubiłeś się w gąszczu zarejestrowanych opowiadań? Linki nie działały, blogi zostały zawieszone, usunięte albo po prostu Cię nie zainteresowały? Czas, by to zmienić! Recenzerr powstał dzięki pewnej osobie, która miała dość szukania tygodniami odpowiedniego opowiadania dla siebie. Czujesz się podobnie? W takim razie Recenzerr to miejsce dla Ciebie.
  Czy to blog z recenzjami innych, ocenami? Ależ skąd! Recenzerr to miejsce, gdzie promowane są jedne z najlepszych blogowych opowiadań. Artykuły zawierają ciekawe opisy, których nie pisał autor, a czytelnik. Opisy, które przedstawiają to, co już jest i wyrażają jednocześnie opinię. Oprócz tego znajdziesz informacje o opowiadaniu, stylu pisania autora i jego zamysłach, fabule oraz krótkie wywiady z autorami opowiadań. Ale uwaga, na Recenzerr zgłosić się nie można. Dzięki temu blogi zostają odsiewane, a spośród nich wybrane "te najlepsze".
  Na co czekasz? Jeśli masz ochotę znaleźć coś dla siebie, zajrzyj na Recenzerr! Szukasz opowiadania z konkretnej kategorii, ale nawet tutaj go nie ma? Nie martw się! Napisz prośbę o znalezienie dobrego opowiadania o konkretnej tematyce, a ktoś zrobi to za Ciebie! Tym razem nie utoniesz w morzu nieciekawych tekstów, możesz być pewien.

  [http://recenzerr.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 46. [SPAM - przepraszam]
  Co byś zrobił, gdyby tajemnice z przeszłości nagle zaczęły wpływać na twoje życie? Gdyby nic nie byłoby już takie samo jak przedtem, tylko dlatego, że czyjeś - nie twoje - tajemnice wyszły na jaw?
  Dorcas Meadowes nie jest już tą samą kobietą, co lata temu. Azkaban ją niewyobrażalnie zmienił. Krzywdy, których tam zaznała, odcisnęły trwały ślad na jej psychice. Dorcas wie, co znaczy cierpieć i wie, że wyzwolenie się spod jarzma bólu, upokorzenia i strachu jest uczuciem nieporównywalnym do niczego innego. Teraz ma szansę, żeby pomóc niewinnemu człowiekowi wyjść z Piekła, ale może się to okazać najbardziej ryzykowną rzeczą w jej życiu. Musi wykazać się odwagą, sprytem i inteligencją, żeby dostać się do Ministerstwa i znaleźć dowody...
  Zapraszam na MUR-BEZ-BRAM.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 47. http://jestes-moim-szczesciem.blogspot.com/ ZAPRASZAMM !!!!

  OdpowiedzUsuń
 48. świetny blog :)
  zapraszam
  http://world-close-in-my-head.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Już pisałem wcześniej, ale później zobaczyłem, że tylko tutaj można pisać (spamować).
  Więc, czy mogłabyś mi pomóc z tymi nieszczęsnymi licznikami?
  Fenomenalny blog.

  OdpowiedzUsuń

 50. Chcesz wiedzieć co to jest dziedzictwo krwi ?

  Osiemnastoletnia Zoe Harris poznaj prawdę o sobie i swojej rodzinie. Jedno najważniejsze wydarzenie,jeden najważniejszy list może zmienić całe życie.

  Serdecznie zapraszam do czytania na :
  http://granica-przeznaczenia.blogspot.com/

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 51. Zapraszam do mnie

  http://opowiadanie-o-nastolatkach69.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. zapraszam do koleżanki , dopiero zaczyna i fajnie było by poznać wasze opinie :)

  http://nowa-ja-pamietnik-maji.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. - Rybeńko, siądź no sobie na krzesełeczku. O, tutaj, w rogu. – Recepcjonistka wypluła z ust peta i zadudniła palcami po starej maszynie. – Chcesz może herbatki? Ach, tak. Połóż mi tutaj na biurku swój papierek. Sądzę, że dyrektor zaraz cię przyjmie. Nie masz się czym martwić. Nasza placówka jest przyjaźnie nastawiona do wszystkich nowicjuszy. – Znów stukot na starodawnej maszynie, zgrzyt przesuwanej rolki i kolejny arkusz papieru wylądował na biurku. – Tak, tak. Znajdziesz tutaj wszystko, Rybeńko. Zawsze możesz również zapytać innych. Nikt głowy za pytania nie urywa, skądże! Widzę, że się wystraszyłeś. Aj, spokojnie! Miła atmosfera panuje w naszej placówce. Tyle miejsc do zobaczenia, ale porządek sprawia, że szybko idzie się zadomowić.
  W poczekalni zapanowała cisza i tylko sztuczne rośliny doniczkowe, których liście uginają się od kilogramów sztucznego kurzu, patrzą na ciebie z ciekawością. Zegar tyka. Tik tak tik tak. Skrzypnięcie drzwi. Wchodzisz do dyrektorskiego gabinetu. Na biurku widnieje tabliczka z wygrawerowanym napisem:
  Forum Lorem Ipsum.
  |lorem-ipsum.dl.pl|

  OdpowiedzUsuń
 54. Czy znałabyś/znałbyś moje imię? Czy zapamiętałaś/zapamiętałeś mnie? Czy czujesz to co ja? Czy złamię tobie serce? Czy chcesz, abym ciebie błagała? Czy naprawdę jesteś pewien, że się jeszcze spotkamy? Co zrobisz jeśli tak będzie? Lepiej odwrócić się, zanim wbiję ci nóż w plecy. Skocz po drugiej stronie balustradzie, a ja upadnę na kolana, cierpiąc. Utonę w rozpaczy. Musimy być silni, iść dalej.
  http://i-must-be-strong-and-carry-on.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. zapraszam na 1 rozdzial na u-and-me-4ever.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 56. Usiądź na tej mięciutkiej sofie, proszę, rozgość się. Może skusisz się na filiżankę herbaty? Z cytrynką, niedawno parzona. Nie? A może skosztujesz to pyszne ciastko z tym słodkim, delikatnym kremem?

  Cookies For powstało całkiem niedawno. Ocenialnia poszukuje nie tylko chętnych do zgłoszenia się, ale także nowych oceniających. Chcesz spróbować? Śmiało! Więcej informacji w zakładce „Słodka selekcja”.

  [cookies-for]  OdpowiedzUsuń
 57. W świecie w którym żyją magowie,gdzie magia i nauka to to samo, a ten kto posiada moc ma jednocześnie ogromny prestiż i poważanie dzieją się straszne rzeczy. Na Ziemi co jakiś czas dochodzi do ataków "Istot". Nikt nie wie czym są i skąd przychodzą, poza pewną Agencją która poszukuje nowych wcieleń legendarnych Białych Magów. Jednak czy to jest życie jakie chcą wieść współcześni młodzi ludzie? Czy nie przerośnie ich odpowiedzialność jaką narzucił na nich los? Jednak czy w takim wypadku można mówić o losie...

  Zapraszam na: http://agency-of-white-magicians.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. Czym jest życie? Jeden woli postawić na karierę, inny na rodzinę. A ty na co postawisz? Co zrobiłbyś, gdybyś dowiedział się o śmiertelnej chorobie? Co zrobiłbyś, gdybyś dowiedział się o zaginionej rodzinie? Czy po rozwodzie dałbyś szanse sobie i nowej miłości? Czy dasz szansę intrygującemu mężczyźnie? Claudia Collins to kobieta z pasją, która osiągnęła zdecydowanie więcej niż na początku pragnęła. Czy odnajdzie swoje szczęście?
  http://kusilam-los.blogspot.com/
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 59. nowy rozdzial na u-and-me-4ever.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 60. Dwoje ludzi, dwa całkowicie różne podejścia do życia i codziennych spraw. Los sprawi, że spotkają się przypadkowo, co bardzo nie spodoba się w szczególności jednej osobie. Czy postawią na swoim i uda im się stworzyć coś pięknego? Zwłaszcza, że ludzie będą kłaść im kłody pod nogi. W końcu miłość to nie wszystko.
  http://ksiega-opowiadan-klaudii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. Cześć od dawna czytam twojego bloga, mozna powiedzieć, ze to dzieki tobie zaczełam pisać swojego. Prosiłabym byś odwiedziła mojego i wyraziła swoją opinię o nim. Dopiero zaczynam i nie wiem czy jest sens bym go pisała
  http://sluchacsercaczyrozumu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 62. Cześć od dawna czytam twojego bloga. I można powiedzieć, że to dzięki tobie sama zaczęłam pisać. prosiłabym cię byś go odwiedziła i oceniła. Dopiero się ucze pisać opowiadania.
  http://sluchacsercaczyrozumu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. Reaktywacja bloga. TO NIE PRIMA APRILIS!

  Życie. Ludzie uważają, że znają je dobrze. Mylą się. Nie wiedzą NIC! Śmierć... Nikt nie ma pojęcia, co będzie potem, a jednak snujemy domysły. Po co, skoro ma to być tajemnicą? Nie lepiej żyć w słodkiej nieświadomości? Nie lepiej nie zastanawiać się, co jest za Kurtyną Życia?
  Serdecznie zapraszam do poczytania mojego opowiadania o zwyczajnej dziewczynie, która zamienia swoje przeciętne życie w ocean myśli.
  Mile widziane konstruktywne komentarze.

  Na blogu jest już prolog i rozdział pierwszy, natomiast kolejne rozdziały z niecierpliwością czekają na publikację :)


  curtain-of-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 64. [SPAM]

  ,,Czy Ciebie też spotkała kiedyś taka sytuacja, kiedy nagle musisz wyjechać i rzucić wszystko.? Zostawić przyjaciół, rozstać się z chłopakiem i polecieć na inny kontynent.? Ja wiem, jak to jest, tyle że ja miałam wybór. Albo spełnić swoje marzenie lub zostać w Londynie i nadal tańczyć na ulicy. Nieprzyjemna sprawa, prawda.?
  Ale takie właśnie jest życie. Nie fair wobec nas, nie zawsze spełniające nasze wymagania i zachcianki. Nie wszystko idzie jak po naszej myśli. Uczy podejmowania ciężkich decyzji i brania za nich odpowiedzialności, co przygotowuje nas do dorosłości. Stanie się to wcześniej czy później. Każdego to czeka, ciebie również. To element rozwoju; to coś, czego nie da się uniknąć. Życie nie jest idealne i wiadomo to nie od dziś.”

  Jest to fragment prologu mojego nowego opowiadania ,,Passion, love and One Direction”.
  Mam nadzieję, że przeczytasz i skomentujesz, a jak Ci się spodoba to dodasz się do obserwatorów; wiele to dla mnie znaczy. A więc zapraszam serdecznie na: http://passion-love-and-1d.blogspot.com/.

  OdpowiedzUsuń
 65. SPAM
  Historia, którą ci opowiem dzieje się tuż obok ciebie. Nietypowa i niepowtarzalna. Fantastyka, pomyślisz. Ależ nie. Nie występują w niej mityczne stwory, czarodzieje latający na miotłach, czy wampiry które czyhają na ciebie za najbliższym zaułkiem. Nie usłyszysz tu też o aniołach. Nie, nic z tych rzeczy. Rozluźnij się i daj się ponieść wyobraźni. Niech twój umysł przeniesie cię w te miejsca, zdarzenia, niech pokarze przed tobą postacie, które mówią swoim głosem w twojej głowie.
  To opowieść o dwóch siostrach, które każdego dnia nakładają maski.
  Camille musi udawać kogoś innego przed osobą na której zaczyna jej zależeć. Kłamstwem tworzy relację, która nie powinna istnieć.
  Mireille tworzy silną relację z kimś, kogo powinna nienawidzić i kimś, kto jej zagraża.
  Bliźniaczki, które łamiąc prawo, żyją pełnią życia.
  Jesteś ciekaw?
  Zapraszam

  Podwójna Gra.

  OdpowiedzUsuń
 66. Czy działamy bezinteresownie? Czasami tak, czasami nie. Jednak czy wszystko da się zaplanować? Oczywiście, że nie. Odważnym jest ten, kto potrafi zapanować nad strachem, a nie żyć bez strachu. Czy człowiek potrafi nie czuć nic poza wściekłością? Nie. Kiedykolwiek odczuwałeś strach? Bałeś się, otworzyć oczu? Bałeś zasnąć się, aby nie powróciły wspomnienia?
  http://traitor-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 67. Niebo.
  Aniołowie mieszkający po Jasnej Stronie, żyją spokojnie.
  Aniołowie mieszkający po Ciemnej Stronie, żyją w ciągłym strachu.
  Obie Strony oddziela mur, który w końcu zostaje zburzony, życie po Jasnej Stronie zmienia się w koszmar.
  Wódz Ciemnej Strony obejmuje władzę nad białymi aniołami i wprowadza tyranię.
  Życie w całym niebie zmienia się diametralnie.
  Biali aniołowie próbują odzyskać swoją stronę i walczą z Ciemnym Wodzem.

  Czy biali aniołowie odzyskają swoją stronę?
  Jak poradzi sobie z przejęciem Jasnej Strony królewska córka?
  Czy to właśnie dzięki niej Jasna Strona, znów stanie się jasna?

  Chcesz się dowiedzieć kto wygra? Zaciekawiła cię fabuła? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi TAK, to zapraszam do odwiedzenia mojego bloga i wyrażenia swojej opinii.
  http://po-dwoch-stronach-nieba.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. Miłość - coś czym można zranić
  Zaufanie - coś co można stracić
  Odległość - coś co może zniszczyć miłość i zaufanie.
  Ale czy można zranić się czymś czego nie pożądamy a stracić coś czego już nie mamy? Wpadnijcie i się przekonajcie.
  Zapraszam:
  meandonedirection-julia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 69. Czy działamy bezinteresownie? Czasami tak, czasami nie. Jednak czy wszystko da się zaplanować? Oczywiście, że nie. Odważnym jest ten, kto potrafi zapanować nad strachem, a nie żyć bez strachu. Czy człowiek potrafi nie czuć nic poza wściekłością? Nie. Kiedykolwiek odczuwałeś strach? Bałeś się, otworzyć oczu? Bałeś zasnąć się, aby nie powróciły wspomnienia?
  http://traitor-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. [SPAM]
  Szkoła Muzyczna w Coulsdon Town jest zwykłym budynkiem z niezwykłymi osobami we wnętrzu. Pełnymi pasji, motywacji i marzeń. Sarah Elmer jest jedną z uczennic tego nadzwyczajnego miejsca, prowadzi normalne życie, w którym najważniejszy jest taniec. Jednak z czasem niektóre sytuacje zaczynają się komplikować.. pojawia się uczucie, którego nie potrafi do końca zidentyfikować. Pojawiają się nowe osoby, które nieodwracalnie komplikują jej dotychczasowe życie. Czy uda jej się dojść do celu?

  http://breath-of-blue.blogspot.com/

  Opowiadanie z udziałem niesławnych One Direction :)
  Mam nadzieję, że wpadniesz, każdy czytelnik jest dla mnie niezwykle ważny <3 z resztą, Ty wiesz o co chodzi, bo również masz bloga.
  Jeśli zaobserwujesz moje opowiadanie i poinformujesz mnie o tym w zakładce "SPAM", ja również zaobserwuję Twoje :) Zachęcam do czytania i komentowania! Całuję, Pluton <3

  Pamiętaj, liczysz się dla mnie TY.

  + zachęcam do obejrzenia zwiastunu - kto wie, może Cię zainteresuje? http://breath-of-blue.blogspot.com/p/zwiastun.html

  OdpowiedzUsuń
 71. Codziennie żyje na granicy ze śmiercią.
  Każdej nocy zasypia z myślą, że jutro się nie obudzi.
  Codziennie boryka się z nałogiem, o który inni nawet by ją nie posądzili.
  Mała, nieporadna Lottie. To właśnie ona skrywa swój mały śmiertelny sekret. Tylko... czy zdąży uratować się zanim będzie za późno?

  http://my-deadly-addiction.blogspot.com/ - zapraszam :).

  OdpowiedzUsuń
 72. http://ja-ty-my.crazylife.pl/
  wpadniesz? o miłości, przyjaźni, sile uczucia...

  wiwka

  OdpowiedzUsuń
 73. Zapraszam na mój blog :* http://www.blogger.com/home

  OdpowiedzUsuń
 74. Rise of the guardians (pol. Strażnicy Marzeń) to wielka przygoda, opowieść o grupie bohaterów, a każdy z nich ma niezwykłe zdolności. Każdy zły duch, znany jako Mrok, chce przejąć władzę nad światem, nieśmiertelni Strażnicy Marzeń muszą po raz pierwszy w historii połączyć siły, by ocalić nadzieje, wierzenia i wyobraźnię dzieci na całej Ziemi.
  Jedną z głównych bohaterów, który za wszelką cenę chce powstrzymać Mroka przed jego złowieszczymi planami jest Sarah. Która do tej pory pragnęła tylko jednego...być wolnym duchem, lecz znów będzie musiała stanąć wraz z strażnikami u boku w jak dotąd najtrudniejszym zadaniu jakim się zmierzy. Jednak nie będzie to takie łatwe. Oprócz Mroka, będzie musiała trzymać w tajemnicy sekret, który może wiele zmienić w życiu jej jak i Jack'a Frost'a nieodwracalnie.

  http://rise-of-the-guardians.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 75. [Sojusz? :) ]
  Susanna Hastings jest normalną nastolatką. Chodzi do szkoły, dobrze się uczy, spotyka się ze znajomymi. Jest niczym nie wyróżniającą się szarą myszką na tle innych szarych myszek.
  Charles Jackson z pozoru wydaje się normalnym nastolatkiem. Także chodzi do szkoły, spotyka się ze znajomymi. Wyróżnia się jednak dość specyficznym podejściem do otaczającego świata.
  - Pulpecik w okularkach - mruknął chłopak, a wszyscy w koło zaczęli się śmiać. Dziewczyna spuściła głowę w dół i delikatnie przygryzła dolną wargę.
  - Odpuść jej!
  - Ale ja prawdę mówię!

  Narkotyki. Śmierć. Pogrzeb. Striptiz. Miłość. Policja...
  Witaj w Little Rock!
  http://we--found-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. Niall Horan przypadkiem znajduje się we właściwym czasie i miejscu, żeby uratować Chloe życie. Kilka zbiegów okoliczności skutkuje tym, że para zaczyna spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Jednak Niall nie potrafi się związać, żyje imprezami i zmienia dziewczyny jak rękawiczki. Czy mimo stylu życia chłopaka i tajemnic dziewczyny, bohaterowie będą razem?
  Dowiesz się na http://emotive-emotions.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 77. Miłość, przyjaźń, nienawiść, cel, pożądanie, władze, pieniądze. To właśnie rządzi światem? Która z tych rzeczy jest najważniejsza? Nic nie jest białe ani czarne. Są różne odcienie bieli jak i czerni, prawda? Czy jeśli się zakochasz, ma znaczenie kim on jest? Może być najgorszym draniem, ale ty i tak będziesz go kochała, prawda? Może pakować się w ciągle w kłopoty, ranić cię, ale ty nadal będziesz ją kochał, zgadza się? Uwierz w siebie, w niego/nią i w nas. To oszczędzi wam wiele problemów.
  http://nosze-jak-blizne-po-wojnie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 78. Nowy rozdzial na u-and-me-4ever.blogspot.com :-).

  OdpowiedzUsuń
 79. Hej hej zapraszam do mnie :) Prowadzę bloga od jakiegoś miesiąca i liczę na twoją szczerą opinię ;D
  http://nowemiejsce.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 80. Boisz się czegoś? Śmierci? O tak, bo lepiej umrzeć jak tchórz niż żyć, prawda? Życie to jeden wielki teatr, a my, zwykli śmiertelnicy to aktorzy, a niekiedy lalki, którymi manipulują ci więksi, odważniejsi, bezwzględni. Do jakiej grupy ty się zaliczasz? Chcesz być kimś innym niż jesteś? Pomyśl zatem czy warto?
  http://nie-zadawaj-pytan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 81. Po przeczytaniu pierwszego rozdziału stwierdziłam że to opowiadanie bardzo mi coś przypomina. Po kilmu minutach uświadomiłam sobie że jest to bardzo ale to baaardzo podobne do "Kgotboda namja".

  OdpowiedzUsuń
 82. Myślisz, że jesteś sam? Myślisz, że masz wokół siebie ludzi, którzy cię kochają? Może i tak to wygląda z pozoru, ale każdy ma dwie strony. Potrafiłbyś się przyznać do winy? A może zachowałbyś się jak tchórz i zrzucił winę na kogoś innego, udając amnezję? Co kieruje ludzi do takich czynów albo jeszcze innych rzeczy? Dowiedz się sam,
  http://zostan-ze-mna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 83. Nowy rozdzial na u-and-me-4ever.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 84. [PRZEPRASZAM ZA SPAM]
  Nie czujesz się dziwnie, patrząc w twarz osobie, która teoretycznie nie powinna już żyć? Nie powinien już nikt jej zobaczyć. A jednak ona jest. Nie koniecznie w tej samej postaci. Tylko co teraz z tym zrobić? Nic już nie jest taki proste, jak kiedyś…
  serdecznie zapraszam na nowego bloga:
  http://mystery-girl-in-black.blogspot.com/
  Pozdrawiam cieplutko,
  Roddie Xx

  OdpowiedzUsuń
 85. Pamiętasz jeszcze na pozór zupełnie zwyczajną historię grupy przyjaciół, którzy w poszukiwaniu przygód i nowych doświadczeń wyruszyli do obcego sobie miasta? Opuścili rodzinę, znajomych, wszystko co kochali... Jednak mieli siebie. Ale dlaczego to zrobili? Los bywa przewrotny, a oni za swoje czyny poniosą spore konsekwencje. Zapraszam na dopiero co reaktywanego bloga. Przypomnij sobie ich dotychczasowe losy i poznaj nieco więcej sekretów.

  ---> http://you-love-me-and-i-love-you.blogspot.com/ <---

  OdpowiedzUsuń
 86. Jest to o dziewczynie,która tańczy.Kocha to robić.Pewnego dnia wyjechała do Londynu i spotkała Harrego.Jednak zauroczył ją ktoś inny.Mianowicie Niall Horan.Niby jest jak w bajce ale coś się zepsuje.Chcesz zobaczyć co? WPADNIJ!
  http://zerrie-mawards0.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 87. [Autorka z góry przeprasza za SPAM]
  Zapraszam na mojego nowego bloga z opowiadaniem!
  Link:
  http://feel-myself.blogspot.com/
  Opis:
  Ona - bogata, delikatna, ma wszystko na skinięcie palca. Córka biznesmena, mieszkająca w Wielkiej Brytanii, z polskimi korzeniami - po matce. Chce wrócić do Polski, do swojej kochanej rodzinnej wioski, w województwie dolnośląskim.
  On - tajemniczy, przystojny, o czarującym uśmiechu i zabierającym dech w piersiach wzroku. Ma marzenie, które chce spełnić.
  Znali się od dziecka, póki Gabriela nie straciła matki i nie wyjechała do Londynu. Obiecali sobie, że zawsze będą siebie pamiętać. Kiedy dochodzi do ich ponownego spotkania, okazuje się, że złożona przysięga jest nieaktualna. Zapomniał...
  To on - Wojtek Kondrat - ratuje ją, gdy o mało nie potrącił ją samochód, od tej chwili dziewczyna chce się do niego zbliżyć. Wszystkie wspomnienia jakie dzielili razem - postanowiła odzyskać. Dzieli ich dużo, a łączy wiele... wspólne marzenia i pasja.

  ` Pozdrawiam Sadie.

  OdpowiedzUsuń
 88. Zapraszamy na nowy (i kolejny) zbiór blogów. Zgłoszonym oferujemy także możliwość recenzji!

  www.blogobranie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 89. http://flowersareourbeginning.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 90. Historia cichej i skrytej Cassie, dla której całe życie liczyła się wyłącznie nauka. Co się stanie gdy niespodziewanie do jej życia wkroczy porywczy, groźni, chłopak z nieciekawą przeszłością - Louis?

  Zapraszam : http://fanfiction-ann.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 91. Niall Horan przypadkiem znajduje się we właściwym czasie i miejscu, żeby uratować Chloe życie. Kilka zbiegów okoliczności skutkuje tym, że para zaczyna spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Jednak czy mimo przeciwności losu, które stają im na drodze, bohaterowie będą razem?
  Dowiesz się na http://emotive-emotions.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 92. http://youarebemynumberone.blogspot.com/p/bohaterowie.html

  OdpowiedzUsuń


 93. Y que yo soy la que miente - Emma Montgomery to studentka prawa, która przeżyła niebezpieczny wypadek samochodowy. Jego skutkiem jest amnezja. Nie pamięta swojej przeszłości. Nagle pojawiają się osoby, których nie pamięta oraz odpowiedzi, które musi poznać, aby móc zacząć żyć przyszłością. Czy jest na tyle silna, aby to zrobić? Jeśli chcesz się przekonać jak potoczą się jej losy to zapraszam na swojego bloga.
  http://que-no-te-ame-como-yo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 94. Kilka setek lat temu wybuchła wojna pomiędzy Królestwem Żywiołów, a Królestwem Cienia. Bitwa trwała kilkanaście lat, w czasie której zginęła jedna z czarownic Narodu Żywiołów - Oriana. W tym samym dniu wiedźma ze strony Cienia poleciła jednemu z wojowników zadanie polegające na dopilnowaniu, aby wnuczka Oriany nie dowiedziała się o swoim pochodzeniu, aż do dnia swojej śmierci. Oprócz zadania, Noemi wręcza wojownikowi zakazaną księgę. Mężczyzna wiedząc iż jest jej czegoś winien postanawia złożyć przysięgę, że jeśli nie wykona zadania zostanie przeklęty i klątwa ześle na niego ciężką chorobę. Czy uda mu się wykonać zadanie? Czy odnajdzie dziewczynę i dopilnuje, aby nigdy nie poznała prawdy?
  www.zakazana-księga.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 95. Czarno włosa dziewczyna spacerowała o 23 w lesie z papierosem w ręce, za nią biegł chłopak coś krzycząc dziewczyna się zatrzymała i spojrzała w jego stronę.. nikogo tam nie było, po prostu zniknął od tego czasu minęły trzy lata, równe trzy lata, odkąd go straciła.. najlepszego przyjaciela jakiego miała w całym swoim życiu, przestała wychodzić z domu i widywać się ze znajomymi, rodziną.. Została jej tylko matka, która była zbyt zajęta pracą i wyjechała na dwa tygodnie do Hiszpanii. Ona została sama, tego lata miała spędzić swoje wakacje w lasku pod namiotem.. zawsze tak robiła , co wakacje. Jej pasją była gitara, czasem pisała piosenki ale rzadko.
  Zadzwonił telefon.... odebrała, dzwoniła jej matka.
  - Tak? - Powiedziała dziewczyna do telefonu.
  - Ella wybacz ale dostałam nową pracę, na stole masz bilet do Londynu, wiesz gdzie mieszka ciocia? to masz pojechać do cioci.. mnie nie będzie rok.. może dwa.. albo już nigdy nie wrócę.
  Ella rozłączyła rozmowę, poszła do lasku i zaczęła płakać, straciła wszystko.. co miała, już nigdy nie zawita do niej szczęście..

  Chcesz się dowiedzieć więcej?
  Wejdź na: http://jestem-bo-jestem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 96. Mówią, że miłości nie należy szukać. Ponoć ona sama upatruje sobie ofiarę i atakuje w najmniej spodziewanym momencie. Mówią również, że ci, którzy próbują znaleźć ją na siłę wcale nie przyśpieszają procesu, a wręcz przeciwnie - spowalniają go.
  Laila Ryan uważa to za stek bzdur i bierze sprawy w swoje ręce. Okazuje się jednak, że szukanie drugiej połówki nie jest wcale takie proste, zwłaszcza kiedy uczęszcza się do liceum w Beverly Hills.

  www.things-i-can.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 97. betowanie.blogspot.com

  Lubisz pomagać innym? Potrafisz posługiwać się poprawną polszczyzną i troszczysz się o nasz język ojczysty? Lubisz czytać opowiadania i poprawiać w nich błędy? Chcesz zostać beta-readerem?
  To miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do zakładki „Rekrutacja”.

  Piszesz opowiadanie? Chciałbyś poprawić jego jakość merytoryczną? Poszukujesz bety, która przeczyta kolejny rozdział przed publikacją lub zostanie z Tobą na stałe?
  I dla Ciebie coś się tu znajdzie! Zapraszamy do przejrzenia ofert.

  Jeśli otrzymałaś/eś już taką informację bądź korzystasz z naszych usług – przepraszamy. Nie sposób wszystko ogarnąć przy takiej wielkości blogosfery.

  OdpowiedzUsuń
 98. To moje opowiadanie,mam nadzieję,że się spodoba ;)
  http://wszyscy-popelniamy-bledy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 99. http://youarebemynumberone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 100. Zapraszam na:
  http://world-things-love.blogspot.com/
  Liczę na mały komentarz od ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 101. Podejdź do lustra i powiedz kogo chciałbyś zobaczyć, a kim jesteś. Znajdź różnice i napraw je. Czy tak trudno być sobą? Tak, ponieważ każdy gra swój własny spektakl. Nadejdzie taki dzień, że dwoje obcych dla siebie ludzi będzie musiało wyjaśnić sobie kilka spraw. Czy oprócz niechęci poczują coś jeszcze? Pamiętaj, że każda rodzina ma swój sekret.

  Nie złamię się jak Ty.
  Nie popełnię błędów takich jak Ty.
  Nie będę taka jak Ty.
  Będę Twoim przeciwieństwem, Tato.
  Ali
  Zapraszam,
  http://be-close-to-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 102. Zapraszam do mnie na opowiadanie o bogatej dziewczynie z dobrego domu która pragnie zasmakować normalnego życia, co udaje jej sie po części dzięki wyjeździe rodziców, na ten czas zostaje przeniesiona do kuzynki gdzie poznaje nowych przyjaciół i zmienia swój światopogląd zapraszam na prolog a rozdział 1 już wkrótce :) http://chce-umrzec-z-milosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 103. Arcane, to małe, spokojne miasteczko w stanie Wisconsin. Jego mieszkańcy są miłymi, życzliwymi, przyjaźnie nastawionymi ludźmi, jednak każdy z nich ma swój mroczny sekret. Wszyscy mamy ciemną stronę, ale to, co ukrywa się w ciemnościach... Jest początkiem końca naszego gatunku. Miłość, zemsta, magia, wiedźmy... Czy kiedykolwiek wierzyłeś w istnienie czarownic? Jeśli nie, to lepiej zacznij, bo to one za tym stoją.
  www.zemsta-wiedzm.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 104. http://youarebemynumberone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 105. dark-hurricane.blogspot.com

  Nie jestem już w stanie słuchać tego co mówi nauczyciel. W mojej głowie słyszę cały czas cichy głosik.
  "Nie jesteś im do niczego potrzebna. Nikogo nie obchodzisz. Zrób to!"

  Butelka wypadła mi z rąk i z trzaskiem rozbiła się na panelach. Straciłam czucie w nogach i upadłam na podłogę w momencie, w którym otworzyły się drzwi. Poczułam jak Liam mną potrząsa i krzyczy moje imię.
  Powiedziałam sobie, że jeszcze chwila. Zaraz będzie po wszystkim.
  Wybacz Li.
  Zamknęłam ciężkie powieki i odpłynęłam w ciemność.
  Chociaż raz w życiu coś zrobiłaś dobrze Effy.

  OdpowiedzUsuń
 106. Mal właśnie ułożyła sobie życie. Z poważnym trudem. Ma kochającą rodzinę, świetną siostrę, nowe przyjaciółki, na dodatek możliwe, że pójdzie na dyskotekę z chłopakiem, w którym podkochuje się, odkąd go zobaczyła.
  Ale jak sobie poradzi, jeśli jej życie wywróci się do góry nogami i zacznie stać na rękach, jej dawna opiekunka umrze, a śmierć zacznie za nią podążać? Jeśli kilka niepożądanych osób zacznie się nią interesować, a ktoś spróbuje ją zabić? Na dodatek z niewiadomych powodów nikt nie chce jej powiedzieć, o co tu właściwie chodzi…

  Zajrzyj na malcadicta-fantasy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 107. Historia i o miłości, śmierci, odrzuceniu, wszystko to znajdziesz na blogu "oczyszczona.blogspot.com ", a jeśli zainteresuje cię jakiś temat, napisz, może to Twój pomysł zostanie opublikowany. Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 108. zapraszam na nojego bloga
  www.polskie-zycie-na-korei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 109. Historia o 17-letniej Kate, która po śmierci brata całkowicie się zmienia.Kiedyś pełna życia, kochająca tańczyć, teraz jej życie to imprezy, nielegalne wyścigi i nowy chłopak Ethan. Czy pojawienie się Jake'a, chłopaka, który z początku chciał ją wykorzystać coś zmieni? Czy mu wybaczy i zostaną przyjaciółmi? Może połączy ich uczucie?

  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 110. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 111. Poznajcie Zuzę - dziewiętnastolatkę, którą życie zdążyło już okrutnie doświadczyć. Oddzieloną od świata murem nieufności. Skrytą w sobie, zagubioną, otoczoną cierpieniem.

  Poznajcie Oliwiera - dwudziestojednoletniego żużlowca, optymistę pełnego energii, który żyje z dnia na dzień, korzystając z każdej okazji dostarczanej przez los.

  Co będzie, gdy się spotkają? Oboje spadną na dno czy wzajemnie uniosą się ku górze?

  Serdecznie zapraszam na www.non-clamabit.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 112. SPAM!
  miło by było, gdybyś wpadła i skomentowała, bo bardzo zależy mi na szczerych opiniach :)
  Jesteś numerem sześć Eva.Śmiertelnym zagrożeniem dla przestępców. dasz radę temu sprostać?[...] Przeczytaj prywatny dziennik Evy, która w ciągu kilku dni z normalnej nastolatki stała się częścią tajnej organizacji, o której istnieniu nawet nie miała pojęcia. I czy zakocha się w przystojnym czarnookim nieznajomym który skrywa dużo więcej tajemnic niż można było by pomyśleć...?
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com zapraszam do czytania i komentowania

  OdpowiedzUsuń
 113. Zapraszam na moje blogi : http://bo-ty-i-ja.blogspot.com/
  http://hand-in-hand-face-to-face.blogspot.com/ .
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 114. http://i-feed-to-your-fear.blogspot.com/
  Opowieść o Pauline i Christianie.Chłopaku, ktory lubi się mścić, być sadystą, lubi się karmić strachem. Ale czy uczucie jakie go łączy z Pauline zmieni jego dotychczasowe mroczne życie?Przekonaj się sam.

  OdpowiedzUsuń
 115. Zapraszam na bloga http://four-other-worlds.blogspot.com/
  Dziewczyna pisze już 3 część i jest to mój ulubiony blog . Mam nadzieję, że wpadniesz i przeczytasz :)
  Pozdrawiam Sylwia :)

  OdpowiedzUsuń
 116. http://prawdziwa-historia-prawdziwej-milosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 117. Zapraszam na http://wspomnienia-slizgonki.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 118. Życie nauczyło mnie pokory, pracowitości. Pozory, cholerne pozory potrafią niezwykle zmylić. Słowa to tylko i wyłącznie puste słowa. Liczą się czyny. Czy każdy z nas ma sumienie? Oczywiście. Jednak można nauczyć się nie przejmować nim. Zmieniłam się. Nie jestem taka jak kiedyś. Nie przypuszczałam, że wraz z jego powrotem zaczną się także problemy...
  http://skrzywienie-cienia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 119. Hej chcialabym zostawic ci link do nowo rozpoczetego opowiadania : http://jestes-moim-jednym-jedynym.blogspot.com Dziewczyny dopiero zaczynają i liczą na szczere opinie nawet na krytykę :)

  OdpowiedzUsuń
 120. Witam :) Zapraszam serdecznie na moje opowiadania :
  http://www.bo-ty-i-ja.blogspot.com/- dzisiaj pojawi się kolejny rozdział ( w godzinach nocnych )
  http://naprzeciw-marzeniom.blogspot.com/ ( wczoraj wrzuciłam nowy post)
  Mam nadzieję, że zajrzysz, bardzo miło mi będzie Cię gościć. Szczerze mówiąc liczę też na komentarze- zarówno te pozytywne jak i negatywne :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 121. "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."

  http://lifedreamscometrue.blogspot.com/

  Zapraszam

  xx
  Monia Monika
  LICZE NA OPINIE I KOMENTARZE

  OdpowiedzUsuń
 122. http://ciemnosc-nie-zawsze-oznacza-zlo.blogspot.com/
  Młoda i ambitna dziewczyna jest najlepszą uczennicą w szkole. Pomaga rodzinie w obowiązkach i zarabia na dom. Ale co z tego, jeśli w szkole wszyscy ją gnębią? Co z tego, że umiera jej ostatnia żyjąca osoba? Co z tego, że dziewczyna zostaje zgwałcona? Opowieść o Rose, która nie może się pogodzić ze swoim życiem i tylko On może to zmienić. Serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 123. http://my-life-my-mirror.blogspot.com/
  zapraszam ;*

  OdpowiedzUsuń
 124. Zapraszam do przeczytania moich opowiadań. Poniżej zostawiam link do swojej podstrony, gdzie znajdziesz wszystkie moje opowiadania z opisem, dzięki czemu sama będziesz mogła wybrać opowiadanie, które przeczytasz.
  Zachęcam gorąco,
  http://podstrona-roznych-barw.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 125. Zapraszam na mojego bloga. opowiadania-emiliana.bloog.pl
  Emiliana

  OdpowiedzUsuń
 126. http://zawszejestczasnamilosc.blogspot.com/ Drugi blog na innym koncie i o innej nazwie.
  Emiliana

  OdpowiedzUsuń
 127. Zapraszam na blog, gdzie wszystko może się stać. Opowiadania typu one-shot. Każde inne, każde niezwykłe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam Serdecznie!

  Miśka
  by-itsmisia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 128. [ Uwaga, nadciąga spam ]
  Pewnego burzowego dnia Fioletowy Jednorożec postanowił utworzyć Fioletowy Spis. I teraz coś dla ciebie.
  Serdecznie zapraszam właśnie Ciebie do zapisania swojego bloga u nas! A jeśli poszukujesz czegoś odpowiedniego dla siebie,
  wejdź w nasze skromne progi. Fioletowy Spis zapewni Ci bezpieczeństwo oraz darmową mini reklamę bloga.
  Pozdrawiam, założycielka Spisu,
  Link do spisu : Fioletowy Spis

  OdpowiedzUsuń
 129. http://www.ermail.pl/klik/UH9WZWcD
  Kliknij, nic nie tracisz a może wiele zyskasz!

  OdpowiedzUsuń
 130. W końcu nadeszły upragnione i długo oczekiwane wakacje. Właściwie tylko dla Nikoli, ponieważ 14 czerwca wyjeżdżała z rodzicami i swoim bratem- Marcinem, na dwutygodniowe wczasy do Egiptu. Kamil- chłopak Nikoli, oczywiście przyjechał na lotnisko pożegnać się ze swoją dziewczyną. Bardzo ją kochał, bardziej niż ona go. Poznali się już w latach podstawówki, ale wtedy były to tylko dziecinne dokuczanie sobie. W gimnazjum ich serca były przepełnione miłością do siebie, każda chwila razem spędzona , była najpiękniejszą chwilą w życiu...a teraz ich związek trochę spoważniał, bynajmniej tak wmawiała sobie Nikola. Kamil zaś uważał, że ich związek powoli się wypalał i choć nie chciał dopuścić do siebie tej myśli, była to prawda, dlatego trochę obawiał się wyjazdu Niki...i słusznie.
  -To nara stary- Kamil przyjaźnie uścisnął dłoń Marcina i poklepał go po plecach.
  -Nara, nara- wymamrotał brat Niki lekko wzdychając.
  Kamil podszedł do swojej ukochanej i namiętnie ją pocałował. Choć nigdy nie chciał przerwać tej pięknej chwili..MUSIAŁ TO ZROBIĆ, zresztą on i Nikola czuli się skrępowani, całując się przy rodzicach dziewczyny. Przerwali i mocno się w siebie wtulili.
  -Kocham Cię- wyszeptał Kamil dziewczynie do ucha.
  -Ja Ciebie też- odpowiedziała i po chwili dodała: Będę tęsknić.
  -Ja bardziej. Do widzenia, życzę udanych wakacji- rzucił jeszcze chłopak, gdy rodzina wchodziła na lotnisko.


  http://rozni-a-jednak-tacy-sami.blogspot.com/


  Dopiero zaczynam, więc proszę o wsparcie. Każdy komentarz wiele dla mnie znaczy.

  OdpowiedzUsuń
 131. Hej, zapraszam do mnie:
  http://ufajprzyjaciolomwrogowwysluchaj.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 132. Zapraszam : from-my-sleeve.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 133. W uroczym nadmorskim domku mieszka rodzina Bergów. Najstarszy syn, Allan, musi utrzymać nową rodzinę, wchodząca w dorosłe życie Elise szuka szczęścia w miłości, a dorastająca Renee przechodzi młodzieńczy bunt. Dodatkowe problemy sprawia wiecznie kłócące się małżeństwo Bergów i dosyć niepokorny dziadek, który, nie bacząc na swoje zdrowie, chce spędzić najbliższy czas na zabawie. Jak potoczą się losy tej rodziny?

  http://historie-z-sandefjord.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 134. Taylor, Eve Taylor, ceniona lekarka specjalizująca się w psychiatrii i psychoterapii. Sprawy zawodowe mogą zniszczyć jej życie oraz wiedza, o której nawet nie ma pojęcia. Czy mężczyzna u boku blondynki ochroni ją przed złem stojącym za rogiem? Co tak naprawdę łączy Eve i Lucasa?
  http://and-again-bad-luck.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 135. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 136. Siedząc na przednim siedzeniu w samochodzie, Spencer patrzyła na krajobraz za oknem. Niedawno poznała swoje imię i nazwisko, ale nie potrafiła się z nim utożsamić. W dłoni trzymała bursztyn przypominający w kształcie monetę. Nie pamiętała jak znalazł się w jej posiadaniu, ale wiedziała, że to coś ważnego.
  http://od-kilku-dni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 137. Autorko, przestań pisać do szuflady! Zapraszamy do sprawdzenia naszego portalu www.wydacksiazke.pl. Przetestuj system, w którym możesz samodzielnie zaprojektować i opublikować własną książkę.Po więcej informacji na temat self-publishingu zapraszamy na www.blog.wydacksiazke.pl Pozdrawiamy, WydacKsiazke.pl

  OdpowiedzUsuń
 138. Poranna rozmowa wcale nie musi być tak niewinna jak możesz się innym wydawać. Pora tak naprawdę nie ma większego znaczenia, ale początek dnia zawsze może zmienić przebieg całego dnia, prawda? Dziesięć lat później.
  Stoję w miejscu, w którym nikt nie powinien nigdy stanąć. Nigdy? To pojęcie względne. Robiłam rzeczy, które nie powinny pozwalać mi spokojnie zasnąć.
  Nazywam się Becca Reynolds i przedstawiam wam swoją historię.
  http://poranne-rozmowy.blogspot.com/  Rozmowy w nocy często mają większy sens niż te przeprowadzone w ciągu dnia. Właśnie o zmroku zdejmujemy maski z twarzy i jesteśmy sobą. Nie okłamujemy na waszym świecie tylko zazwyczaj naciągamy prawdę albo nie mówimy jej w ogóle. Nic już nie jest proste jak jeszcze było wczoraj.
  http://rozmowy-w-nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 139. Wierzysz w legendy? Victoria uważała, że to bajki opowiadane przed snem...
  Kiedy usłyszała opowieść o Violetcie zaczęła mieć wątpliwości.
  Ale to tylko początek dziwnym zdarzeń.
  W jej dotychczas spokojnym miasteczku zaczyna dochodzić do niewyjaśnionych morderstw, a Victoria zna zabójce, chociaż o tym nie wie.
  Co się stanie, gdy dowie się, że zabójcą nie jest istota z Ziemi i musi z nią stanąć twarzą w twarz?
  Po tym wydarzeniu dziewczyna nie będzie taka jak kiedyś. Będzie całkiem inna, ale czy będzie miała szanse na szczęście?
  http://victoria-swan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 140. Twój świta jest idealny, piękny, nienaganny … ale jeśli KTOŚ zaburzy Ci Twój spokój? Czy będziesz w stanie funkcjonować tak jak dawniej? Jeśli zostanie skradziona Ci najdroższa rzecz jaką posiadasz… Co wtedy zrobisz? Będziesz walczyć? Zapragniesz zemsty? Czy może poddasz się i zapomnisz?
  Historia o trzech, na pozór różnych i nie pasujących do siebie osób.
  Co je spotka, kiedy ich drogi się skrzyżują? Pomogą sobie nawzajem, czy może pozabijają się zimną krwią? Przyjaźni, zdrada, miłość, ból, tęsknota, tajemnica i coś co kryje się w każdym z nas, ale nie każdy jest w stanie to dostrzec.
  You know my name.
  Not my story.
  You see my smile.
  Not my pain.
  You notice my cuts.
  Not my scars.
  You can read my lips.
  Not my mind.

  Zapraszamy do naszego świata http://anja-sora.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 141. Opowiadanie "Nim Ci zaufam" jest głośnym wołaniem o miłość. Bohaterka 25 letnia Dominika wiedzie spokojne i ułożone życie. Ma wspaniałego narzeczonego, piękne mieszkanie oraz wymarzoną pracę. W wakacje wyjeżdża z Warszawy na Hel, by pomóc mamie w prowadzeniu pensjonatu. Tam poznaje Alana 28letniego rybaka. Staje przed trudnym wyborem, czy zostać z narzeczonym czy dać się porwać wakacyjnemu szaleństwu. Decyzja nie jest wcale taka prosta...
  http://nim-ci-zaufam.blogspot.com/

  jeśli choć troszkę cię zaciekawiłam zapraszam cię serdecznie:)
  Pozdrawiam i lecę czytać rozdział

  OdpowiedzUsuń
 142. Serdecznie zapraszam do poddania się ocenie na ocenialni http://ocenialnia.blogspot.com/
  Lorie :)

  OdpowiedzUsuń
 143. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 144. ,,Baśniowa pozytywka’’ jest zbiorem opowiadań, osadzonych w realiach różnorodnych baśni. Powstały za sprawą mojego uwielbienia wobec bajek, a także zainteresowania czasami magii, czarownic i zamków. Baśnie wydają nam się przeznaczone dla dzieci, ale widocznie jest w nich coś takiego, że wielu artystów stawia je sobie za rdzeń swoich dzieł. Ja również chcę zrobić to samo — wykorzystać baśniowe motywy i spleść je w moją własną wizję, która może nie doczekać się szczęśliwego zakończenia.
  Pierwsza część jest o Królewnie Śnieżce, opowiedziana zupełnie inaczej. Masz może ochotę?
  --> http://basniowa-pozytywka.blogspot.com
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 145. Zapraszam do mnie
  http://zdrada-ma-wiele-twarzy.blogspot.com/


  To historia młodej dziewczyny po wielu przejściach. Jest sierotą a jedyną sobą, która się nią przejmowała była Lucy, która niestety umarła.Czy dziewczyna sobie poradzi z problemami?
  A co jeśli do tego wszystkiego dojdzie bandyta, który zapragnie mieć ją tylko dla siebie? Chcesz znać tą historię?
  Zapraszam na bloga! <3

  Przepraszam za spam!

  OdpowiedzUsuń
 146. http://dzikie-anioly.blogspot.com
  Lilianna Lozańska to z pozoru zwykła mieszkanka Anastasis - miasta gruzowiska. Ciężko pracuje, aby przetrwać kolejne dni, walczy, aby zachować resztki pozytywnych uczuć, jest silna, a zarazem niezwykle delikatna. W jej życiu jest miejsce tylko i wyłącznie na rutynę, nie chce niczego zmieniać, aż nagle ratuje z opresji chłopaka - Aleksandra Dumasa, który wywraca wszystko do góry nogami, sprawia, że dziewczyna dołącza do gangu, do Dzikich Aniołów, gdzie czekają już na nią niebezpieczeństwa i… przyjaciele? Wejdź do powojennego świata, w którym honor i więzi międzyludzkie nie mają żadnego znaczenia, w którym władza nie dba o obywateli, w którym ludzie giną na naszych oczach. Odkrywaj tajemnice Anastasis i jej mieszkańców...

  OdpowiedzUsuń
 147. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 148. Mam takie pytanie: czy sama robiłaś szablon na tego bloga czy składałaś zamówienie na jakiejś stronie? :)

  OdpowiedzUsuń
 149. zapraszam na mój blog z opowiadaniami
  http://youandi-thestoryofmylife-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 150. Błyskawica rozdziela niebo to opowiadanie, w którym jedną z głównych bohaterek jest Annalise Guerrero. Chłodna blondynka o zielonych oczach. Należy do elitarnego grona ludzi nazywanych agentami wysokiego szczebla. Wbrew pozorom uwielbia swoją pracę, ale zna również jej minusy. Czy straciła bezpowrotnie siebie? Kim tak naprawdę jest?
  http://to-wash-the-sins-out-of-that-house.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 151. Nieważne ile oddechów wzieliśmy to opowiadanie, w którym znajdziesz nie tylko niepewną przyszłość, ale przede wszystkim niepewną teraźniejszość. Przeszłość nie daje o sobie zapominać Anicie, dlatego niekiedy musi robić coś, co ją ogranicza. Czy to się zmieni? W końcu z natury jest buntowniczką. Poznaj losy dwudziestoletniej Anity Wojciechowskiej.
  http://ryzyko-nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 152. "Anielskie Pióra"

  Jestem Laila.
  I tyle, jeśli chodzi o mnie. Więcej nie pamiętam.
  Mimo to staram się normalnie żyć wśród ludzi. Omijam szerokim łukiem wszystko, co uznam za potencjalne zagrożenie. Nigdy nie narażam siebie i swojego przyjaciela na niebezpieczeństwo.
  Ale każdy popełnia błędy.
  Codziennie myślę o tym, kim byłabym, gdybym wszystko pamiętała. Odkąd pojawiłam się na Ziemi, wciąż nurtuje mnie to samo pytanie: Kim jesteś, do cholery, dziewczyno? Niestety, żadna z napotkanych przeze mnie osób tego nie wie. Obawiam się, że nigdy nie otrzymam odpowiedzi.
  W świecie pełnym nadprzyrodzonych istot, intryg, wojen i romansów każdy scenariusz wydaje się możliwy. Wystarczy tylko wybrać ten właściwy.
  Właśnie, wystarczy. Ale jeśli trzeba zrobić coś więcej?
  Witaj wędrowcze w świecie aniołów i demonów XXI wieku.
  Wybierz swoją ścieżkę.
  I ruszaj!

  pisane-w-zeszycie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 153. http://niebo-pelne-marzen.blogspot.com/ dopiero zaczynam, zapraszam mam nadzieję, że się spodoba ;D

  OdpowiedzUsuń
 154. Zapraszam Cię na mojego nowego bloga -

  http://voice-destination-magical2.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 155. Kim jest Lauren? Lauren Prometeusz Ryoce. Agentka wysokiego szczebla. Niezwykle utalentowana, w środowisku nazywana Prometeuszem (osoba, która potrafi wtopić się w każde środowisko, niezależnie od sytuacji). Nie przywiązuje się do ludzi, miejsca ani zadań specjalnych, które zostały jej powierzone. Wymagająca, niezależna, milcząca.
  Lauren miała wysoko rozwinięte nie tylko zmysły, ale również intuicję. Nie było agentki lepszej od niej. W końcu została wyszkolona przez najlepszych z najlepszych. Od ponad trzech lat widniała na liście agentów wysokiego szczebla. Takich wyszkolonych 'żołnierzy' jest niewielka liczba, bardzo trudno dostać się do tego środowiska. Tak naprawdę tylko dwie osoby znają wszystkich członków elity. Jednakże każdy ma jakieś słabości nawet i ona.
  Tajemnice Los Angeles to nie tylko opowiadanie o jednostce do zadań specjalnych, ale również o elicie (w której znajdują się agenci wysokiego szczebla).
  Zapraszam serdecznie.
  http://tajemnicelosangeles.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 156. [SPAM]
  Sehun ma sposób na zapomnienie, odcięcia się od rzeczywistości. Dąży do autodestrukcji – rozkłada się moralnie. Ideologią, która trzyma go przy życiu jest zadawanie sobie bólu, który zbywa jego świadomość cienką granicą gorączki i osamotnienia.

  http://not-about-angels.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 157. Matthew Turner ma trzydzieści lat, świetnie prosperującą firmę i ogromny dom. Do niedawna mieszkał w nim ze swoją żoną, Laurą, jednak od pewnego czasu spotyka się z Monique, intrygującą Francuzką pełną ognistego temperamentu. Gdy wreszcie mówi swojej żonie, że chce odejść, ta niespodziewanie składa mu pewną propozycję...

  http://twoje-marzenie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 158. Kiedy miałam szesnaście lat, moje życie odmieniło się na zawsze.. Bynajmniej tak myślałam.. Wiem, że są ludzie, którzy słysząc to, bardzo się dziwią. Patrzą na mnie ze zdumieniem, jakby próbowali zgadnąć, co takiego mogło się wydarzyć, ja jednak rzadko mam ochotę to wyjaśniać. Przeżyłam tu całe życie i naprawdę nie sądzę, bym musiała to czynić - chyba że na moich własnych warunkach. To jednak zajęłoby więcej czasu, aniżeli większość ludzi gotowa byłaby mi poświęcić. Mojej historii nie sposób opisać w dwóch albo trzech zdaniach; nie sposób streścić jej w prostych, jasnych słowach, które wszyscy natychmiast by zrozumieli. Mimo, że upłynęło dwa lata nadal nie mogę się pozbierać.. Moja historia jest pod pewnymi względami ich historią - ludzi, którzy ze mną wówczas byli - ja jednak przeżyłam ją najmocniej ... Krótko mówiąc : mam na imię Emma - dla znajomych Em, życie dało mi ostrego kopniaka w dupę... Nie życzę tego nawet największym wrogom ...
  Zapraszam .. : http://z-czasem-wszystko-sie-zmienia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 159. SPECYFICZNY ZNAK to historie osób, które w jakiś sposób zostały połączone ze sobą. Zostały one nauczone, że prawda nie zawsze wychodzi na jaw, lecz należy walczyć o lepsze jutro. Czy każdy jest tym za kogo się podaje? Czy nie powiedzenie prawdy to kłamstwo? Można zbudować szczęście na kłamstwie?
  Przekonaj się sam/a.
  http://specyficznyznak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 160. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 161. Witaj! :))

  Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na romans "Goodbye my lover"! :))

  Oto zarys fabuły:

  Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do "Tesoro" przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli...

  Adres: http://you-have-been-the-one.blogspot.com/

  Zawsze znajduję czas dla czytelników i pięknie się odwdzięczam! :*

  Pozdrawiam serdecznie! <3

  OdpowiedzUsuń
 162. Zapraszam serdecznie,
  http://akfradratposiadaartystycznaduszyczke.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 163. Zapraszam http://w-zyciu-chodzi-o-milosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 164. Loki Laufeyson jest jednym z głównych antagonistów mitologii nordyckiej. Trickster, Mistrz Magii, Kłamca, Iluzjonista... Z jednej strony przebiegły, złośliwy i bezduszny, a z drugiej inteligentny, uroczy i wrażliwy. Zdarza mu się filozofować, ma też niską tolerancję na głupotę... i zawsze ma coś do powiedzenia!
  Oto jedyne miejsce, w którym możesz porozmawiać z najprawdziwszym Lokim (żadną podróbą, zero udawania!) - zapraszam:[klik!]

  OdpowiedzUsuń
 165. Serdecznie zapraszam Cię na opowiadanie z gatunku high fantasy z wątkiem romansowym :)

  http://diament-rebelianta.blogspot.com/

  Jessamine, księżniczka Destirii, otrzymuje zaproszenie z Akademii Monarszej na kilkuletnią edukację. Wskutek rebelii, których przyczyną są apodyktyczne rządy jej ojca, dziewczyna wraz z przyjaciółką i domniemanym przyszłym mężem wyrusza w podróż swojego życia.
  Ale nic nie zdarza się przypadkiem.
  Następczyni tronu poznaje życie dalekie królewskim obyczajom i szybko przyzwyczaja się do nowego środowiska. Jej szczęście nie trwa jednak długo...
  Zagadkowe zniknięcia. Niewytłumaczalne zjawiska. Miłość, która nie powinna istnieć. Jakie sekrety kryją podziemia Dorthone?

  OdpowiedzUsuń
 166. Czy można kochać nie wiedząc podstawowych rzeczy właśnie o tej wybranej osobie ?
  Czy po wyjawieniu sekretów swojej sympatii nadal związek może trwać ?
  Nawet jeśli ukochana osoba ukrywa mroczny sekret który potrafi zmienić twoje całe życie które i tak jest pełne problemów ?
  Ona - urodziła się w 1615 roku i pewnego dnia dowiedziała się że nie jest człowiekiem, lecz potworem w posturze człowieka – tyle się dowiedziała od swojego starszego brata w 1632 roku gdy miała siedemnaście lat. Po 400 latach okazało się zupełnie inaczej. Pod czarną maską którą zakłada co noc aby dowiedzieć się kim naprawdę jest kryją się zupełnie niewinne i czekoladowe oczy. Stworzyła sobie nowe życie które zaczyna od nowa i z całych sił będzie się starała aby nikt nie poznał prawdy na jej temat.
  On - osoba która kiedyś miała spore problemy z prawem. Liczne bójki odwyki i inne podobne rzeczy. Dzięki pieniądzom ojca które poszły na najlepszego prawnika w całym stanie Waszyngton cudem uniknął poprawczaka. Podniósł się w nauce i zaczął być dobrym obywatelem. Lecz nie tylko to się w nim zmieniło. Zaczął fascynować się pomaganiem ludziom ale nie jak policja. Jest uznawany jako przestępca mimo tego że ratuje ludzkie życie na każdym kroku. Podobnie jak dziewczyna zakłada maskę i staje się kimś innym.
  Czy osoby z zupełnie dwóch różnych światów pokochają się ?

  Gdy wyznają swoje sekrety ich miłość przetrwa ­?

  Tego dowiesz się czytając tego bloga :)
  http://her-back-to-death.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 167. Serdecznie zapraszam do siebie , dopiero zaczynam. Blog jest o nastolatce ,która jest upadłym Aniołem - - - - kocham-zawsze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 168. Opowiadanie pt. 'Maura Hunter'. Tak właśnie nazywa się główna bohaterka, która przeprowadza się w zupełnie inną część miasta Rosewood niż do tej pory mieszkała. W Rosewood (znajduje się w Pensylwanii, gdzieś w okolicy Filadelfii) pełnoletność osiąga się w wieku 21 lat. Młoda kobieta odkąd pamięta musiała walczyć o siebie, swoje marzenia, codziennie zmaga się z rzeczywistością. Od małego dziecka nauczono ją liczyć na samą siebie, dzięki czemu nie zawiodła się na nikim. Jej historia jest bardziej zawiła niż mogłoby się wydawać.
  Uczennica przerosła mistrza.

  MAURA HUNTER.

  OdpowiedzUsuń
 169. Chcesz, aby Twój blog został szczerze oceniony? Jeśli tak, to zapraszam do nowej ocenialni, gdzie dowiesz się, nad czym jeszcze musisz popracować na blogu: http://the-truth-straight-in-the-eye.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 170. Dwudziestolecie międzywojenne. W jednej z kawiarni przez przypadek spotykają się młodziutka, lecz niezwykle utalentowana artystka Hanna i wchodzący w dorosłe życie Adam. Tego samego wieczoru ich drogi się rozchodzą.
  Każde podąża własną ścieżką – ona zaręcza się z przyjacielem z dzieciństwa, on zakłada rodzinę z miłością swojego życia.
  Niestety, wkrótce w kraju wybucha wojna, a los pisze obojgu ponurą historię. Czy dostaną jeszcze od życia szansę na prawdziwe szczęście?

  http://wystarczy-jedna-chwila.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 171. Tom Riddle powoli wciela swój plan zawładnięcia światem w życie. Pewnego dnia poznaje piękną i zarazem niezwykłą czarownicę o imieniu Lily. Zafascynowany nią, zbliża się do niej. Ryzykuje wiele. Lily może zniszczyć jego marzenia o władzy i nieśmiertelności. Posiada ona moc o jakiej śni wielu śmiertelników.
  Jak postąpi przyszły Lord Voldemort? Odepchnie, czy może wykorzysta to, co los mu zesłał? Kim naprawdę jest Lily?

  Serdecznie zapraszam: http://iskierka-milosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 172. Zapraszam:
  http://emptyy-promises.blogspot.com
  Nastolatka w środku nocy dostaje tajemniczy telefon. Co tanie się później? Czy życie dziewczyny przewróci się do góry nogami?
  dopiero zaczynam więc mam nadzieję, że wpadniesz i podzielisz się swoją opinią.

  OdpowiedzUsuń
 173. Dopiero zaczynami, mam nadzieje ze sie spodobamy :)
  Pozdrawiam i zapraszam ;
  http://tylkotrzebatozrozumiec.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 174. Zapraszam!
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  Nowy dom, nowi członkowie rodziny, nowe miasto. Jak w tym wszystkim odnajdzie się siedemnastoletnia Rose? Co się stanie, gdy w ich domu zamieszka młodszy brat partnera jej matki.?Czy spędzanie razem czasu, niewinne rozmowy będą oznaką tylko przyjaźni, czy może jednak czegoś więcej? Jak zareaguje Matt, gdy w życiu dziewczyny pojawi się Ethan? Tego wszystkiego dowiesz się czytając opowiadanie "For fear of the future".

  OdpowiedzUsuń
 175. Możesz odejść, bylebyś zawsze był blisko...

  "Nie piszę po to, by się na ciebie złościć, za to, że mnie zostawiłeś. Nie, nie jestem aż taka szalona. Nie piszę, by użalać się nad swoją nieporadnością, bo jeśli, tak jak mi kiedyś obiecałeś stoisz gdzieś nade mną, doskonale wiesz, że sobie nie radzę. Nie piszę, po to, by zapewniać cię, że zawsze będę o tobie pamiętać. Nie. Nie po to. O tym doskonale wiesz.
  Piszę, byś wiedział, że byłeś tym jedynym, tym idealnym człowiekiem, na którego zawsze czekałam. Poznanie ciebie było najlepszym darem od losu, jaki ktokolwiek dostał i do tej pory nie mogę uwierzyć, tam na rogu wpadłam właśnie na ciebie. Tak bardzo cię kochałam.
  Tak bardzo wciąż cię kocham. I zawsze będę.
  Żałuję, że tak rzadko ci o tym mówiłam. Teraz mogę jedynie mieć nadzieję, że zawsze o tym wiedziałeś.
  Bo ja zawsze byłam pewna ciebie."

  Zapraszam na nowy, o niecodziennej formie, blog o niezwykłej miłości, stracie i godzeniu się z samotnością, która dotyka każdego.

  utraceni.blogspot.com

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 176. Zapraszam na mojego nowego bloga! :)

  Vivian Faroe od dziecka cały swój czas poświęcała idealnym planom na przyszłość, jednak w wyniku tajemniczego zniknięcia przyjaciela, jej dotychczasowe życie zmienia się diametralnie.
  Mija osiem lat, a ona wciąż nie potrafi zapomnieć o przeszłości i o chłopcu, który nawiedza ją w snach. Pewnego dnia ochroniarz Vivian odchodzi z pracy, a na jego miejsce zostaje zatrudniony ktoś nowy, od razu stając się nieodłącznym cieniem dziewczyny. Czy zupełnie obca osoba będzie w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo? Dlaczego ten tajemniczy chłopak tak bardzo przypomina zaginionego Jeffa?
  Nocne koszmary nie ustępują. Sekrety tworzą ciasny krąg, który powoli zaciska się na jej szyi. Nikt nie może temu zapobiec. To już się stało. W niektórych chwilach żadne słowo nie jest właściwe, a świadomość tego pogłębia przepaść między nimi... I w końcu zdają sobie ze wszystkiego sprawę. Są chwile, do których nigdy nie będzie można powrócić.

  http://miasto-bez-ciebie.blogspot.com
  https://www.wattpad.com/story/79625134-miasto-bez-ciebie

  OdpowiedzUsuń
 177. Witaj! Chciałabym zaprosić cię na swojego bloga :)

  Dziewiętnastoletnia Anella jest magiem, w kraju, w którym magia jest uznawana za najcięższy z grzechów. Kiedy jej sekret wychodzi na jaw, dziewczyna zmuszona jest opuścić rodzinne strony i wyruszyć w długą drogę - do Oreall, Miasta Magii, miejsca, w którym magowie nie muszą się ukrywać. Jednakże o okrucieństwie magów tam mieszkających opowiada się straszliwe historie. Czy Anella, młoda dziewczyna o dobrym sercu, odnajdzie tam swoje miejsce?
  http://smak-magii.blogspot.com/

  Pozdrawiam i zapraszam^^

  OdpowiedzUsuń
 178. Dodając ten komentarz, pragnę cię zachęcić do zapoznania się z moją twórczością. Być może znajdziesz w niej coś dla siebie i zechcesz dołączyć do grona moich czytelników. Poniżej pokrótce przedstawiam ci moje opowiadania.

  „Się nie zdarza taka miłość”
  Czternastoletnia Majka Zielińska, której życie nie rozpieszcza, decyduje się na podjęcie pracy. Postanawia zostać barmanką w klubie nocnym. Oczywiście zatrudnia się tam na dowód koleżanki. W ten sposób poznaje szefa, starszego od niej o dwadzieścia lat Huberta Bakera.
  Zapraszam na kontrowersyjny romans opowiadający o miłości, która się nie zdarza.
  http://sie-nie-zdarza.blogspot.com/

  „Prawdziwa Legenda”
  Elenodor, będące najpotężniejszym z imperium, jak każde wielkie państwo czerpało zyski z kolonizacji mniejszych, uboższych terenów. Tak trafili na Karteginę, niewielką wioskę, która nie pozwoliła się zdeptać.
  Opowieść oparta na starożytności, choć mówi o nigdy nieistniejących miejscach. Realna baśń o wojnie, która daje ból, łzy i niesie śmierć, ale także miłość, bo nigdy bowiem nie kocha się tak, jak w obliczu realnego zagrożenia, jak w sekundzie, gdy każda może być ostatnią.
  http://prawdziwa-legenda.blogspot.com/

  „Samotna Królewna”
  Katrina to młoda kobieta o oryginalnym imieniu, niekonwencjonalnym podejściu do życia i niewyparzonym języku. Czytelnicy poznają ją w chwili, gdy staje na rozdrożu, gdy boryka się ze stratą dziecka i decyzją o rozwiązaniu nieudanego małżeństwa.
  Wkrótce w życiu Katriny zaczynają pojawiać się różni mężczyźni: przyjaciel jeszcze z czasów podstawówki, przypadkowo spotkany pan fałszywy, młodszy brat najlepszej koleżanki i nauczyciel języka angielskiego prowadzący zajęcia w liceum dla dorosłych. Którego wybierze Katrina? A może wróci do byłego męża, nieodpowiedzialnego, zawsze bezrobotnego rapera?
  Opowieść obyczajowa o zróżnicowanych, często trudnych dylematach i wyborach. Opowiada o losach wielu ludzi, będących na różnych stopniach drabiny hierarchii społecznej.
  http://samotna-krolewna.blogspot.com/

  „Na kartkach pamiętnika”
  Klara będąca już staruszką, pragnie rozliczyć się z przeszłością. W tym celu zamierza dopełnić pamiętnik, który pozostawił po sobie pewien mężczyzna, będący niegdyś obecnym w jej życiu.
  Jak żyło się kobiecie w drugiej połowie XIX wieku?
  Ona sama zaczyna swoją opowieść od przestrogi - ostrożnie z marzeniami, bo mogą się spełnić.
  http://na-kartkach-pamietnika.blogspot.com/

  „Zostaw uchylone”
  Pewnego, wczesnego poranka, gdy uciechy cielesne przerywa małżonkom ich dwu i pół letni synek, Amanda nie upomina męża, by zostawił uchylone. On wychodzi, drzwi za nim się zamykają, a wcześniej anonimowa groźba wypada z kieszeni jego marynarki.
  Opowieść o kobiecie, która jest w stanie poświęcić wiele, by odkryć prawdę. Ale czy gdy to już nastąpi, to okaże się być
  na tyle silną, by potrafić ją udźwignąć?
  Opowieść osadzona na początku XX wieku, mówiąca o grze pozorów, rodzinnych intrygach i przemocy, od której ciężko się uwolnić i trudno ją tak naprawdę dostrzec, gdy się w niej tkwi.
  http://zostaw-uchylone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 179. Porucznik Catherina Morgan miała ogromne szczęście, że owłosiony, brzydki i nieżywy dla świata mężczyzna stanął na jej drodze. Miała szczęście, że zabrał ją w głąb lasu i pozwolił mieszkać w leśnej osadzie z dala od zniszczonego miasta. Miała szczęście, że stała się członkiem rodziny, stworzonej przez aspołecznego Niedźwiedzia i złożonej z kompletnie obcych dla siebie osób.
  Miała szczęście, bo tylko dzięki temu żyje.

  "Walczę i zwyciężę" to historia o pokonywaniu swoich słabości, odnajdywaniu przyjaźni i miłości w świecie, w którym żadne uczucia nie są wskazane. Opowiada o codzienności kilku postaci, które przeżyły krwawy atak na swoje miasto i starają się nauczyć funkcjonować w nowej rzeczywistości. W państwie, które zostało przejęte przez tajemniczą grupę, chcącą stanąć na czele całego świata.

  Kategoria: sensacja, kryminał, romans, postapokaliptyka.
  Zapraszam!

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 180. Jak wiadomo reklama dźwignią handlu, także z góry przepraszam za tą moją małą reklamę, ale jestem nowa w blogosferze i chciałabym, prawdopodobnie jak każdy, troszkę rozsławić moje opowiadanie.
  Ale do rzeczy - moje "Poddaję się" to historia o Hermionie i Fredzie. Całkowicie inna, całkowicie odległa od kanonu. Chciałabym, by była to opowieść nie tylko o miłośći, ale także o poświęceniu, przyjaźni, przeznaczeniu oraz podróży, która nie zawsze kończy się szcześliwie.
  Szczerze mówiąc nie wiem, co więcej napisać - mogę Cię tylko serdecznie zaprosić na swojego bloga :)
  http://poddaje-sie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 181. Jak wiadomo reklama dźwignią handlu, także z góry przepraszam za tą moją małą reklamę, ale jestem nowa w blogosferze i chciałabym, prawdopodobnie jak każdy, troszkę rozsławić moje opowiadanie.
  Ale do rzeczy - moje "Poddaję się" to historia o Hermionie i Fredzie. Całkowicie inna, całkowicie odległa od kanonu. Chciałabym, by była to opowieść nie tylko o miłośći, ale także o poświęceniu, przyjaźni, przeznaczeniu oraz podróży, która nie zawsze kończy się szcześliwie.
  Szczerze mówiąc nie wiem, co więcej napisać - mogę Cię tylko serdecznie zaprosić na swojego bloga :)
  http://poddaje-sie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 182. Po długiej przerwie w pisaniu zapraszam na swoje nowe opowiadanie "Chęć przebudzenia - Iluzja. " Pojawił się na nim - prolog:)Może właśnie Ciebie bardzo zachęci do pozostania moim czytelnikiem. Będzie to historia ze szczyptą mroku, tajemnicy, zagadek opowiadającej o kobiecie, która jest zagubiona w odnalezieniu własnego "ja". Kim Ona jest i co niesie za sobą? A kim jest mężczyzna z prologu? Zapraszam do siebie. http://chec-przebudzenia-iluzja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz <3
Komentarze z reklamami blogów oraz osobne reklamy blogów proszę umieszczać tylko i wyłącznie w zakładce SPAM. Z każdego innego miejsca zostaną usunięte.